• Mane rasite:
Svarbūs kiekvieno vaiko pasiekimai!

Kodėl verta rinktis asmenines Fizikos arba Matematikos pamokas Kauno centre?

Individualios, privačios pamokos  5-10 klasių mokiniams, kuriems rūpi geriau išmokti Fiziką ir Matematiką. Mokytoja Danutė Andriuškevičienė, gerbiama pedagogė, turinti daugiau nei 35 metų mokymo stažą. Atraskite, mokykitės ir tobulėkite kartu!

Tikrai patyrusi pedagogė

Mokytoja, turinti daugiau nei 35 metų fizikos ir matematikos mokymo patirtį, todėl mokoma itin aiškiai, lengvai suprantamai ir užtikrintai.

Individualus požiūris

Pritaikytos individualios pamokos skirtos įsisavinti į konkretaus vaiko silpnybes, suteikiamas asmeninis dėmesys, todėl mokymasis yra efektyvesnis.

Koncentruota aplinka

Vienas prieš vieną arba nedidelės grupės aplinka sumažina išsiblaškymą, todėl galima maksimaliai susikaupti ir įsiminti medžiagą.

Tikslinis mokymas

Asmeninės pamokos reiškia, kad mokymo medžiaga, pavyzdžiui, praktinės užduotys ir temos, parenkamos atsižvelgiant į mokinio poreikius.

img img

35 +

Metai mokymo patirties

svg
Apie Mokytoją

Susipažinkime, esu
Tavo nauja Fizikos ir matematikos mokytoja!

Esu Danutė Andriuškevičienė, fizikos ir matematikos mokytoja. Per daugiau nei 35 metus savo žiniomims pasidalinau su daugiau nei 1000 mokinių individualiai, rodydama jiem šių mokslų subtilybes.

Man kiekvieno mokinio kelionė yra asmeninė. Mano tikslas – padėti logiškai suprasti fiziką ir matematiką, išskaidant jas į suprantamas, lengvai išmokstamas įžvalgas.

Individualių pamokų Kainoraštis

Pamokos vyks Kaune, adresu Savanorių pr. 206. Būtina išankstinė rezervacija.

Pamokos su draugais !

Jei Jums yra poreikis, mokiniai gali atvykti ne didesnėmis kaip 3 grupėmis, tačiau tai turi būti tie patys bendraklasiai, draugai, broliai ar seserys, kurie mokysis tą pačią temą.

Individualios pamokos rezervacija

Rezervuokite Fizikos arba Matematikos pamoką kol vietų dar yra!

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mokytoja su Jumis susisieks laisvu metu. Taip pat galite rašyti laišką info@papildomospamokos.lt arba skambinti telefonu +37061538031

Jūsų kontaktai
Patogi vieta Kauno mieste

Kaip atvykti į Fizikos arba Matematikos klasę?

Mokytoja įsikurusi nedidelėje ir jaukioje klasėje Savanorių pr. 206, Kaune, LASS pastate. Po pamokos rezervacijos, atsiųsime vaizdo įrašą, kaip lengva ir saugu yra pasiekti klasę nuo artimiausios autobuso stotelės.

Negalite atvykti gyvai? Rezervuokite asmeninę pamoką internetu!

Pamokų įrašai Jums patogiu laiku ir vietoje - norintiems išmokti daugiau!

‘Kai trūksta įrodymo sąlygų, mes stengiamės jas nustatyti.’ -Emmy Noether