• Mane rasite:
Svarbūs kiekvieno vaiko pasiekimai!

Kodėl verta rinktis privačias Fizikos arba Matematikos pamokas internetu?

Fizika ir matematika 5-10 klasių mokiniams, kurie siekia pagilinti žinias. Individualios, asmeninės pamokos internetu gyvai su mokytoja Danute Andriuškevičiene, gerbiama pedagoge, turinčia daugiau nei 35 metų mokymo stažą!

Patyrusi mokytoja

Daugiau nei 35 metai, skirti sudėtingoms fizikos ir matematikos sąvokoms perteikti į lengvai įsisavinamas pamokas. Pasinaudokite aiškumu, pasitikėjimu ir patyrusiu mokymo metodu.

Pritaikyta individualiam mokiniui

Kiekvienas mokinys yra unikalus. Mokytoja internetu moko atsižvelgiant į konkrečius vaiko iššūkius, todėl suteikiama galimybė išmokti net pačias sudėtingiausias temas.

Mokykis Fiziką ar Matematiką iš namų

Nulis trukdžių, maksimalus mokymasis. Privačioje skaitmeninėje klasėje dalyvauja tik mokinys, mokytoja ir dėstomas dalykas. Pritaikyta optimaliam mokymuisi iš betkur.

Pritaikyta mokymo programa

Individualios pamokos internetu, įskaitant užduotis ir mokymosi medžiagą, parenkamos pagal konkrečius mokinio poreikius, kad iš kiekvieno užsiėmimo gautų maksimalią naudą.

img img

35 +

Metai mokymo patirties

svg
Apie Mokytoją

Danutė Andriuškevičienė, Jūsų online Fizikos ir matematikos mokytoja!

Vedu privačias Fizikos ir Matematikos pamokas 5-10 klasių mokiniams esantiems bet kurioje pasaulio vietoje. Kiekvienoje pamokoje paaiškinamos pagrindinės sąvokos, todėl mokiniai gali mokytis savo tempu. Man kiekvieno mokinio kelionė yra asmeninė. Mano tikslas – padėti logiškai suprasti fiziką ir matematiką, išskaidant jas į suprantamas, lengvai išmokstamas temas.

Individualių pamokų Kainoraštis

Pamokos vyks internetu, vaizdo skambučiu per Messenger arba WhatsApp programėlę. Būtina išankstinė registracija.

,,Online" pamokos su draugais !

Jei Jums yra poreikis, mokiniai gali įsijungti į vaizdo pokalbį ne didesnėmis kaip 3 grupėmis, tačiau tai turi būti tie patys bendraklasiai, draugai, broliai ar seserys, kurie mokysis tą pačią temą.

Individualios ONLINE pamokos rezervacija

Rezervuokite Fizikos arba Matematikos pamoką internetu

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mokytoja su Jumis susisieks laisvu metu. Taip pat galite rašyti laišką info@papildomospamokos.lt arba skambinti telefonu +37061538031

Jūsų kontaktai
Patogi vieta Kauno mieste

Kaip atvykti į Fizikos arba Matematikos klasę?

Mokytoja įsikurusi nedidelėje ir jaukioje klasėje Savanorių pr. 206, Kaune, LASS pastate. Po pamokos rezervacijos, atsiųsime vaizdo įrašą, kaip lengva ir saugu yra pasiekti klasę nuo artimiausios autobusos stotelės.

Norite atvykti į klasę mokytis gyvai? Rezervuokite asmeninę pamoką Kaune!

Pamokų įrašai Jums patogiu laiku ir vietoje - norintiems išmokti daugiau!

‘Manau, kad didžiąja dalimi sėkmės siekimas – kad ir kas tai būtų jums – dažniausiai yra asmeninio pasirinkimo reikalas, todėl iš pradžių sunku pasirinkti teisingus sprendimus’. -Ray Dalio („Bridgewater Associates“ įkūrėjas)