• Mane rasite:

Papildomospamokos.lt taisyklės ir sąlygos

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023m. Rugsėjo 1d.

 

Sveiki atvykę į Papildomospamokos.lt. Šios sąlygos (toliau – Sąlygos) reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir bet kokiu joje ar per ją siūlomu turiniu, funkcionalumu ir paslaugomis.

Į šias taisykles bei kituose šiose taisyklėse paminėtuose informacijos puslapiuose, taip pat įeina ir pamokų pirkimo, pinigų grąžinimo taisyklės ir sąlygos.

 

Prieš naudodamiesi mūsų svetaine, atidžiai perskaitykite šias sąlygas.

Prisijungdami prie svetainės ir naudodamiesi ja sutinkate laikytis visų šių sąlygų.

 • Sąlygų priėmimas: naudodamiesi svetaine patvirtinate, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, negalite naudotis svetaine.
 • Sąlygų pakeitimai: Papildomospamokos.lt pasilieka teisę bet kada šias Sąlygas keisti ar pakeisti. Jūs privalote periodiškai tikrinti, ar šiame puslapyje nėra pakeitimų.
 • Prieiga prie svetainės: Nors stengiamės užtikrinti, kad svetainė būtų visada pasiekiama, negalime garantuoti nepertraukiamos prieigos dėl aplinkybių, kurių mes negalime valdyti.
 • Vartotojų abonementai: norėdami pasiekti kai kurias svetainės funkcijas, turėsite susikurti paskyrą. Turite pateikti tikslią ir išsamią informaciją. Jūs esate atsakingi už veiklą, kuri vyksta jūsų paskyroje, ir slaptažodžio saugojimą.
 • Kainos ir apmokėjimas: mūsų pamokų kainos yra fiksuotos pagal dalyką ir galioja visus mokslo metus. Mokėti reikia užsiregistravus į kursus. Visi mokėjimai turi būti atliekami elektroniniu būdu, jei nenurodyta kitaip.
 • Pinigų grąžinimo politika: visi pardavimai yra galutiniai ir poto, kai jau gaunate prieigą prie mūsų skaitmeninio turinio, pinigai nėra grąžinami. Pinigai grąžinami tik išskirtinėmis aplinkybėmis papildomospamokos.lt nuožiūra arba kitais Lietuvos Respublikos įstatymais numatytais atvejais.
 • Intelektinė nuosavybė: visas svetainėje esantis turinys, įskaitant tekstą, grafiką, vaizdo įrašus ir logotipus, yra papildomospamokos.lt“nuosavybė ir yra saugomas autorių teisių įstatymų.
 • Draudžiamas naudojimas: Neteisėtas bet kokio turinio naudojimas yra griežtai draudžiamas, pažeidžia autorių teises ir kitus Lietuvos Respublikos įstatymus, todėl aptikus turinio kopijavimo pažeidimų, nedelsiant kreipsimės į Lietuvos Respublikos Konstitucinį Teismą arba kitas atsakingas institucijas.
 • Ginčai: Bet kokiems ginčams, kylantiems dėl šių Sąlygų, jūsų naudojimosi svetaine ar papildomospamokos.lt teikiamomis paslaugomis, bus taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir sprendžjami Lietuvos Respublikos Kauno miesto teisme.
 • Atsakomybės apribojimas: papildomospamokos.lt, jos filialai ar atitinkami jų darbuotojai pagal jokią teisinę teoriją nebus atsakingi už bet kokios rūšies žalą, atsiradusią dėl to, kad jūs naudojatės svetaine ar bet kokiu joje esančiu turiniu.

 

Toliau naudodamiesi mūsų svetaine patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate laikytis šių taisyklių ir sąlygų. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, nesijunkite ir nesinaudokite mūsų svetaine.

 

Kita svarbi informacija ir taisyklės:

 

Lankytojų komentarai

Papildomospamokos.lt pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias Taisykles ir sąlygas.

 

Garantuojate ir patvirtinate, kad:

Jūs turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turite visas tam reikalingas licencijas ir sutikimus;

Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, bet neapsiribojant, trečiosios šalies autorių teises, patentus ar prekių ženklus;

Komentaruose nėra jokios šmeižikiškos, įžeidžiančios, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri pažeidžia privatumą

Komentarai nebus naudojami prašyti ar reklamuoti verslą arba pristatyti komercinę veiklą ar neteisėtą veiklą.

Jūs suteikiate  Papildomospamokos.lt neišimtinę licenciją naudoti, atkurti, redaguoti ir leisti kitiems naudoti, atkurti ir redaguoti bet kokius Jūsų komentarus bet kokia forma, formatu ar laikmena.

 

Persiuntimas į mūsų turinį.

Organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų pagrindinį puslapį, jei nuoroda:

 1. a) Jokiu būdu nėra apgaulinga;
 2. b) Klaidingai nereiškia, kad nuorodą pateikusi šalis ir jos produktai ar paslaugos yra remiamos, patvirtinamos ar joms pritariama; ir
 3. c) Atitinka nuorodą pateikusios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš išvardytų organizacijų ir norite pateikti nuorodą į mūsų svetainę, turite mus informuoti el. paštu  Papildomospamokos.lt. Nurodykite savo vardą, pavardę, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate pateikti nuorodą į mūsų svetainę, sąrašą ir mūsų svetainės URL, į kuriuos norėtumėte pateikti nuorodą, sąrašą. Laukite atsakymo.

 

iRėmeliai (iFrames)

Be išankstinio patvirtinimo ir raštiško leidimo negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapius, kurie bet kokiu būdu keičia mūsų tinklalapio vaizdinį pateikimą ar išvaizdą.

 

Jūsų privatumas

Prašome perskaityti privatumo politiką.

 

Teisių rezervavimas

Mes pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas arba bet kurią konkrečią nuorodą į mūsų Svetainę. Jūs sutinkate, kad gavę prašymą nedelsiant pašalintumėte visas nuorodas į mūsų Svetainę. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kada pakeisti šias sąlygas ir jų nuorodų politiką. Nuolat siųsdami nuorodas į mūsų Svetainę, sutinkate laikytis šių nuorodų teikimo sąlygų ir nuostatų.

 

Atskirų nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės

Jeigu mūsų Svetainėje aptiksite nuorodą, kuri dėl kokių nors priežasčių yra įžeidžianti, galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis ir pranešti mums. Apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, tačiau neprivalome to padaryti arba atsakyti jums tiesiogiai.

 

Neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo; taip pat nežadame užtikrinti, kad svetainė išliks prieinama ar kad joje pateikta medžiaga bus nuolat atnaujinama.

 

Atsisakymas atsakomybės

Kiek tik leidžia galiojantys teisės aktai, mes atsisakome visų pareiškimų, garantijų ir sąlygų, susijusių su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu.

 

 

Jei turite klausimų dėl šių sąlygų, susisiekite su mumis:

 

info@papildomospamokos.lt

arba

https://papildomospamokos.lt/kontaktai/

 

‘Aš nesistengiu peršokti per septynių pėdų strypus; ieškau vienos pėdos strypų, kuriuos galėčiau peržengti’. -Warrenas Buffetas